Ве известуваме за новите филтери усвоени од страна на FILTRON. Ако сте заинтeресирани ве молиме обратете ни се.

 

1. AP198/8  Hyundai Venue (QX,QXI)

2. K1219A   Hyundai Grandeur / Azera, Santa Fe II, Sonata V (NF), Kia Magentis (GD)

3.  K1202     Mercedes-Benz A-Klasse (W169), B-Klasse (W245)

4.  OE688/7  Audi A4 (8K, B8), A5 + Cabriolet (8T, 8F), A6 A7 (4GA/GF), A8 (4H), Allroad III (4GH), Q7 (4M)

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer