Ве известуваме за новите филтери усвоени од страна на FILTRON. Ако сте заинтeресирани ве молиме обратете ни се.

 

1. AP136/2  Renault Captur II (HF), Clio V, Megane IV

2. AP194/3  SSANGYONG Tivoli 1600 & 1600 D

3. K1430A   HYUNDAI SANTA FE IV , KIA STINGER 2017->

4. K1445A   TESLA MOTORS - Model 3 , Model Y

5.  K1446    TOYOTA Aygo X   10.2012->

6.  K1439A  MERCEDES GLE / GLS / GLE Coupe (W167)

7.  K1362A  MAZDA-2 ;CX-3

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer