Ве известуваме за новите филтери усвоени од страна на FILTRON. Ако сте заинтeресирани ве молиме обратете ни се.

1. ОЕ674/9   Hyundai Elantra VII, i20 III, Kona, Santa Fe, Venue, Kia Sportage V, Sorento IV

2. ОЕ674/10  Hyundai Santa Fe, Santa Fe IV, Kia Motors Sorento III, Cadenza II

3.  К1434    Land Rover Discovery Sport (L550), Range Rover Evoque (L551)

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer